تمرینات دست چپ و راست گیتار

تمرینات دست چپ و راست گیتار

در آموزش های قبلی نحوه استفاده از دست چپ در گیتار و همچنین نحوه استفاده از دست راست در گیتار را به طور کامل به شما آموزش داده ایم. در این آموزش قرار است نحوه استفاده از دست چپ و راست در گیتار به صورت همزمان را به شما آموزش دهیم. ویدئوی زیر از سری آموزش های مربوط به دوره گیتار می باشد که در آکادمی موسیقی آرمیس تهیه و به صورت رایگان در اختیار شما قرار داده شده است.

ویدئوی آموزش تمرینات دست چپ و راست گیتار


تمرینات دست چپ و راست در گیتار :

ابتدا انگشت اول از دست چپ را به صورت عمود قبل از فرت اول گیتار قرار دهید و سپس با دست راست و با مضراب یک ضربه از بالا به پایین به سیم اول وارد نمایید .
در ادامه بدون اینکه انگشت اول را از روی سیم بردارید انگشت دوم را قبل از فرت دوم قرار دهید و با دست راست یک ضربه دیگر از بالا به پایین بر روی سیم اول وارد نمایید، سپس انگشت سوم را قبل از فرت سوم قرار دهید و یک ضربه دیگر با دست راست از بالا به پایین بر روی سیم وارد نمایید و در نهایت انگشت چهارم را قبل از فرت چهار قرار داده و ضربه دیگری با دست راست از بالا به پایین بر روی سیم وارد می نماییم.

دوره آموزش گیتار کلاسیک
تذکر : دقت کنید تا انگشت های دست چپ به صورت عمود بر روی سیم و دقیقا قبل از فرت قرار گیرد تا صدای خوبی ایجاد شود. در صورتی که انگشت بر روی فرت و یا وسط فرت قرار گیرد صدای تولید شده صدای مناسبی نمی باشد و همینطور به زاویه انگشت شصت و مچ دست چپ هم دقت نمایید. اگر در ابتدا به همه این موارد دقت نمایید و تمامی موارد را با صبر و حوصله به درستی انجام دهید دیگر تا آخر کار راحت می باشید همانند دیواری که در ابتدای کار صاف چیده شده باشد .
این آموزش ها را چندین بار تکرار نمایید تا تسلط کامل پیدا کنید و سپس همین حرکات را حتما بر روی هر شش سیم گیتار انجام دهید.

لطفا در صورتی که از آموزش های ما راضی هستید این آموزش ها را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

 


این پست را به اشتراک بگذارید

به این پست امتیاز دهید

امتیاز :
۱۶ نفر


ارسال دیدگاه


دیدگاه ها (۰)