آکادمی موسیقی آرمیس با بهره گیری از اساتید متخصص موسیقی در زمینه آموزش آنلاین موسیقی اقدام به فعالیت نموده است. این مجموعه با به کارگیری از فناوری های بروز و متدهای آموزشی جدید سعی در ایجاد آموزش های موسیقی در بستر وب نموده است تا بتواند با فراهم کردن بستری مناسب و راحت در زمینه آموزش موسیقی به صورت مجازی باعث کم کردن مشکلات موجود در این زمینه گردد.

بسیاری از امکانات و آموزش های سایت بصورت رایگان در وبلاگ موسیقی در اختیار شما می باشد و می توانید از آن استفاده نمایید اما برای امکانات بیشتر و پرسش و پاسخ باید در سایت ثبت نام نمایید.ثبت نام در سایت کاملا رایگان می باشد. همچنین در صورت تمایل به همکاری با ما از لحاظ مختلف مثل نویسندگی ، تولید محتوا، مدرس، سرمایه گذار و .. می توانید از قسمت همکاری با آرمیس درخواست خود را پر نمایید و با کمال میل پذیرا می باشیم.

 

دوره های آموزش موسیقی

 

دوره های آموزش موسیقی آنلاین

جلسه اول تمامی دوره های آموزش موسیقی که  برای شما عزیزان تهیه گردیده است بصورت کاملا رایگان قابل مشاهده می باشد اما برای پرسش و پاسخ باید وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پرسش های خود را برای اساتید دوره ارسال نمایید تا به آن ها پاسخ داده شود.

توضیحات بیشتر در رابطه با دوره ها


دوره های آموزشی در آکادمی موسیقی آرمیس سطح بندی شده است که در هر سطح چند جلسه (معمولا چهار جلسه) وجود دارد و با خرید سطح مورد نظر جلسه های سطح خریداری شده برای شما آزاد خواهد شد. در هر جلسه از سطح خریداری شده ویدئوهای آموزشی وجود دارد که شما باید آن ها را مشاهده و تمرین نمایید ، در هر جا که سوالی برایتان پیش آماده می توانید از تب " ارتباط با استاد" با استاد خود در ارتباط باشید و سوالات خود را بپرسید تا به آن ها پاسخ داده شود. همچنین می توانید ویدئویی از تمرینات خود را ارسال نمایید تا استاد آن ها را مشاهده و برای رفع مشکلات آن اقدام نماید، هر چند در سطح های بالاتر خود استاد نیز پیگیر این موضوع خواهد بود. دقت نمایید تمامی این پرسش و پاسخ ها بصورت رایگان می باشد و هیچ هزینه ای بابت این پرسش ها اعمال نخواهد شد و هدف اصلی، آموزش و پاسخ هر چه بهتر به پرسش های شما عزیزان می باشد.


امکانات و توضیح قسمت های مختلف دوره آموزشی :

امکانات و قسمت های مختلف دوره آموزشی

 توضیحات
در این قسمت توضیحات مربوط به جلسه و مواردی که آموزش خواهید دید قرار می گیرد.

ویدئوها
ویدئوهای آموزشی هر جلسه در این قسمت قرار می گیرد و شما با کلیک بر روی هر ویدئو می توانید آن را پخش نمایید. همچنین قابلیت دانلود آن در سه کیفیت وجود دارد تا شما هنرجویان عزیز بتوانید این آموزش ها را  دانلود نمایید و بارها بدون نیاز به اینترنت مشاهده نمایید.

فایل تمرین
در هر کدام از این ویدئوهای آموزشی  قطعاتی را در قالب تمرین انجام می دهیم که این تمرینات به صورت کتاب الکترونیکی (PDF) در اختیار شما قرار داده می شود تا در صورت نیاز پرینت گرفته و از آن استفاده نمایید.

دیدگاه ها
این قسمت برای ارسال نظر شما نسبت به جلسه آموزشی می باشد و برای همه کاربرانی که این دوره را خریده اند قابل مشاهده می باشد. دقت نمایید از این قسمت نباید سوالات خود را از استادتان بپرسید.

ارتباط با استاد
این قسمت برای ارتباط شما با استاد می باشد و تمامی سوالات مربوط به هر جلسه که برایتان پیش می آید و یا تمرین هایی که باید برای استاد خود بفرستید تا چک شود از این قسمتامکان پذیر می باشد می باشد. دقت نمایید که این قسمت تنها توسط استاد دوره قابل مشاهده می باشد و هیچ کاربر دیگری نمی تواند سوالات پرسیده شده و یا تمرینات ارسال شده توسط شما را مشاهده نماید، بنابراین با خیال راحت می توانید تمامی سوالات و تمرینات خود را برای استاد ارسال نمایید.

 

تعیین سطح :
در صورتی که قبلا ساز مورد نظر خود را آموزش دیده اید و تمایل به گذراندن دوره ها از ابتدا ندارید این قسمت تعبیه شده است تا اساتید و کارشناسان ما سطح مورد نیاز شما را ارزیابی نمایند تا دوره ها را از آن سطحی که مورد نیاز شماست شروع نمایید.


پاسخ به سوالات رایج :
در صورتی که سوالات دیگری برای شما پیش آمده است می توانید پرسش های متداول را مطالعه نمایید و اگر پاسخ خود را نیافتید و یا درخواست مشاوره یا تماس تلفنی را دارا می باشید از طریق تماس با ما ، با ما در ارتباط باشید.